Mapa
Castello Svevo

Castello Svevo

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Castello Svevo

Castello Svevo, také známý jako Hrad Svevérska, je významná historická pevnost nacházející se v centru města Bari v jižní Itálii. Tento impozantní hrad se stal ikonickou památkou a jedním ze symbolů města.

Hrad Svevérska byl postaven na příkaz císaře Fridricha II. v 12. století. Jeho strategické umístění u moře sloužilo jako obranná pevnost, která chránila město a jeho přístav. Hrad byl později rozšířen a přestavěn v době vlády aragonských králů.

Architektonický styl Castello Svevo kombinuje různé prvky, včetně románských, gotických a renesančních prvků. Má monumentální vnější opevnění s věžemi, padacími mosty a hradbami, které z něj činí impozantní a nezaměnitelnou stavbu.

Interiér Castello Svevo představuje fascinující spojení historie, umění a kultury. Návštěvníci se mohou procházet po různých místnostech, jako jsou paláce, kaple a nádvoří, které představují původní atmosféru tohoto historického místa. Mnoho místností slouží jako muzeum, které vystavuje umělecká díla, historické artefakty a sbírky týkající se historie Bari a hradu.

Kromě toho se z hradu Castello Svevo nabízí krásný výhled na město Bari a pobřeží Jaderského moře. Návštěvníci si mohou projít hradbami, vyhlídkovými terasami a užít si panoramatický výhled na okolní krajinu.

Ubytování v okolí Castello Svevo

Cena za konkrétní ubytování v okolí Castello Svevo se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.