Mapa
Dubai Mall

Dubai Mall

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Dubai Mall

Dubai Mall je jedním z největších a nejluxusnějších nákupních center na světě, nacházejícím se v srdci pulsujícího města Dubaj. Pro cestovatele je to nevyhnutelný cíl, nabízející nejen bezkonkurenční nákupní zážitek, ale i celou řadu dalších atrakcí a aktivit.

Toto monumentální nákupní centrum není pouze o nákupech je to komplexní zážitkové místo. Můžete začít procházkou skrz jeho impozantní vstupní halu, která vás ohromí architektonickým mistrovstvím a luxusní atmosférou.

V Dubai Mall najdete širokou škálu butiků a obchodů nabízejících nejprestižnější značky oděvů, doplňků a kosmetiky. Bez ohledu na vaše preference v oblasti nákupu, tady si každý najde něco podle svého gusta.

Jedním z nejvýraznějších prvků tohoto nákupního ráje je jeho ohromné akvárium. Akvárium Dubai Mall je domovem pro tisíce fascinujících mořských živočichů a poskytuje návštěvníkům úžasný pohled na podmořský svět. Průchod tunelem přímo skrz akvárium je nezapomenutelným zážitkem a umožňuje vám ponořit se do podmořského prostředí uprostřed obchodního centra.

Pokud máte rádi lední hokej, nesmíte si nechat ujít návštěvu "Dubai Ice Rink", který se nachází přímo uvnitř nákupního centra. Je to skválý způsob, jak se ochladit a zároveň si užít trochu adrenalinu.

Dubai Mall je také spojen s nejvyšší budovou na světě, Burj Khalifa. Z obchodního centra můžete snadno přejít do tohoto ikonického mrakodrapu a vychutnat si panoramatický výhled na město a okolní krajinu z vyhlídkové plošiny "At the Top".

Cestovatelé, kteří hledají kombinaci luxusu, zábavy a nákupů, budou v Dubai Mall naprosto v sedmém nebi, ať už jde o procházku po elegantních pasážích nebo sledování ohromujících fontánových představení.

Ubytování v okolí Dubai Mall

Cena za konkrétní ubytování v okolí Dubai Mall se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.