Mapa
Lido San Francesco

Lido San Francesco

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Lido San Francesco

Tato idylická plážová destinace v Itálii vám nabídne nezapomenutelný zážitek plný relaxace, krásy a pobřežní dovolené.

Jakmile se ocitnete na Lido San Francesco, budete okouzleni širokou písečnou pláží, která vás zve k lenošení a opalování. Zdejší slunečníky a lehátka vám poskytnou maximální pohodlí, abyste se mohli oddávat slunečním paprskům a pozorovat, jak mořská vlna neustále hladí pobřeží.

Ale Lido San Francesco není jen o odpočinku a relaxaci. Plážové bary a restaurace vám nabídnou osvěžující nápoje a lahodné pokrmy, abyste se mohli ponořit do vynikající italské kuchyně a udržet si energii pro další dobrodružství.

Toto místo je také ideální pro rodiny s dětmi. Děti se budou moci vyřádit na speciálních dětských zónách, které jsou plné písku a her. Plážový personál se bude starat o jejich bezpečí a zábavu, zatímco vy si můžete vychutnávat klidné okamžiky.

Pokud se chcete vydat na dobrodružství, Lido San Francesco vám nabízí širokou škálu sportovních aktivit. Od pronájmu vodních skútrů a kajaků po paddleboarding a sportovní turnaje, zde najdete vše, co potřebujete pro aktivní odpočinek.

Lido San Francesco je snadno dostupné z města Bari a je oblíbené jak u místních obyvatel, tak u turistů. Vydejte se sem a dopřejte si slunečný únik, kde se budete koupat v moři plném klidu a nádhery.

Přijďte na Lido San Francesco v Bari a zažijte dokonalou kombinaci relaxace, krásy a dovolené u moře.

Ubytování v okolí Lido San Francesco

Cena za konkrétní ubytování v okolí Lido San Francesco se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.