Mapa
Lungomare Nazario Sauro

Lungomare Nazario Sauro

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Lungomare Nazario Sauro

Lungomare Nazario Sauro je promenáda nacházející se ve městě Bari, které se nachází na pobřeží Jaderského moře v jižní Itálii. Lungomare je italský výraz pro nábřeží, a Lungomare Nazario Sauro je jedním z nejznámějších a nejkrásnějších míst v Baru.

Lungomare Nazario Sauro se táhne podél pobřeží v centrální části města Bari a nabízí nádherné výhledy na moře. Je to oblíbené místo pro procházky, cyklistiku, běh a relaxaci. Místní obyvatelé i návštěvníci sem rádi chodí, aby si užili příjemného pobřežního prostředí.

Promenáda je lemována stromy, lavičkami a veřejnými parky, které nabízejí odpočinek a možnost posedět a vychutnat si atmosféru. Lungomare Nazario Sauro je známý také pro svou dlouhou pláž, která je ideální pro milovníky slunce a moře. Pláž je dobře vybavena sprchovými zařízeními, restauracemi a bary, které nabízejí osvěžení a možnost ochutnat místní speciality.

Na Lungomare Nazario Sauro se také nachází několik památek a zajímavostí. Jednou z nich je Castello Svevo, které je středověký hrad z 12. století. Tento impozantní hrad dominuje pobřeží a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti. Další zajímavostí je Katedrála svatého Sabina, která se nachází nedaleko promenády. Tato katedrála je architektonickým skvostem s bohatou historií.

Celkově vzato, Lungomare Nazario Sauro je malebné místo, které kombinuje krásné výhledy na moře, pohodlné procházky, plážovou zábavu a kulturní zážitky. Je to skvělé místo, kde můžete strávit čas s rodinou a přáteli a vychutnat si atmosféru italského pobřeží.

Ubytování v okolí Lungomare Nazario Sauro

Cena za konkrétní ubytování v okolí Lungomare Nazario Sauro se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.