Mapa
Mall of the Emirates

Mall of the Emirates

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Mall of the Emirates

Mall of the Emirates je ohromující nákupní komplex nacházející se v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Pro cestovatele, kteří hledají kombinaci luxusu, zábavy a nakupování, tato destinace je naprosto nepřehlédnutelná.

Srdcem tohoto impozantního nákupního střediska je známý Ski Dubai, jediný lyžařský resort v regionu, který vytváří neuvěřitelný kontrast s tropickým klimatem okolí. Cestovatelé si mohou vychutnat lyžařské radovánky na umělém sněhu, což je skvělá příležitost pro ty, kteří si chtějí odpočinout od horkého počasí venku.

Není to však pouze o sportovních zážitcích. Mall of the Emirates nabízí nespočet možností pro nakupování. S více než 600 obchody, od butiků světově proslulých designérů po tradiční tržiště, je téměř nemožné odejít s prázdnou. Elektronika, móda, kosmetika, zde najdete vše, co si můžete přát.

Kromě toho, že je to ráj pro shopaholiky, nákupní centrum také hostí řadu restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat exotická jídla a lahodné dezerty. Vyzkoušejte místní speciality nebo se ponořte do světa mezinárodní kuchyně.

Pro ty, kteří hledají nejen nakupování a gastronomické zážitky, ale i relaxaci, existují ve středisku také wellness a rekreační zařízení. Návštěvníci mohou navštívit spa centrum, fitness klub nebo si prostě odpočinout v jednom z krásných relaxačních prostorů.

Ubytování v okolí Mall of the Emirates

Cena za konkrétní ubytování v okolí Mall of the Emirates se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.