Mapa
Syslí kolonie na Radouči

Syslí kolonie na Radouči

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Syslí kolonie na Radouči

Syslí kolonie neboli syslí louka na Radoučí v Mladé Boleslavi je jedno z mnoha míst v Česku, kde je možné se setkat se sysli. Jelikož je místo hojně navštěvováno tak syslové nejsou plaší a sami za vámi přijdou i přes to se právě doporučuje je zrovna nekrmit. Ale pokud už se rozhodnete je krmit jelikož je to zážitek tak je vhodné použít alespoň přírodní produkty (mrkev, jablko, tráva..). Rozhodně je nekrmte průmyslově zpracovaným jídlem.

Osobně jsem navštívil louku kolem 15 hodiny a syslů bylo kolem požehnaně za to mezi 18-19 hodinou při zlaté hodince se tam motal pouze jeden jedinec.

Parkování

V okolí je dostatek místa k parkování zdarma hned na proti je také obchod.

Ubytování v okolí Syslí kolonie na Radouči

Cena za konkrétní ubytování v okolí Syslí kolonie na Radouči se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.