Mapa
Delaware

Delaware

O regionu Delaware

Delaware, malý a malebný stát na východním pobřeží Spojených států, je destinací, která láká cestovatele svým klidem, přírodní krásou a historickým dědictvím. I přes svou velikost má Delaware co nabídnout v podobě malebných přístavů, pláží a historických památek.

Delaware byl přijat do Unie jako první stát 7. prosince 1787. Hlavním městem je Dover, ale největším a nejznámějším městem je Wilmington, ekonomické a kulturní centrum státu. Delaware se pyšní svou rovinatou krajinou, která přechází v úrodné pastviny.

Přímořská oblast Delaware nabízí návštěvníkům relaxaci na plážích jako Rehoboth Beach nebo Cape Henlopen State Park. Historické městečko Lewes s malebnými uličkami a historickými domy přivádí cestovatele zpět do minulosti.

Delaware je také známý svými zahradami a parky. Nemours Estate, nádherný zámeček se zahradami ve francouzském stylu, láká milovníky architektury a zeleně. Brandywine Creek State Park nabízí příležitost k pěší turistice a pozorování divoké zvěře.

Historie Delaware je patrná ve městě New Castle, kde se nachází historický distrikt s dochovanými budovami z 18. století. Dům Old Swedes Church, postavený v roce 1698, je jedním z nejstarších dochovaných kostelů v USA.

Delaware je také známé svými událostmi spojenými s vývojem Spojených států. Dover, hlavní město státu, hostí Delaware Public Archives, kde můžete prozkoumat archivy týkající se historie státu a země jako celku.

Pro cestovatele, kteří hledají kombinaci relaxace, historie a přírodního půvabu, je Delaware skvělým cílem s autentickým americkým šarmem.

Ubytování v regionu Delaware

Cena za konkrétní ubytování v regionu Delaware se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.