Mapa
Carthusian Monastery Valldemossa

Carthusian Monastery Valldemossa

Nadmořská výška _NADMOŘSKÁ VÝŠKA_ m n. m.

O místě Carthusian Monastery Valldemossa

Na malebném ostrově Mallorca ve Španělsku nesmíte minout Carthusian Monastery Valldemossa, který je jedním z nejvýznamnějších historických a kulturních památek na ostrově. Toto klášterní komplex, známý také jako Real Cartuja de Valldemossa, se nachází v idylickém prostředí horského městečka Valldemossa.

Založen byl v roce 1399 a původně sloužil jako královská rezidence. Později, v 19. století, se stal kartuziánským klášterem. Jeho klidné prostředí, obklopené horami a stromy, poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek. Klášter je obklopen krásnými zahradami a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinnu.

Interiér kláštera je bohatě zdoben a zahrnuje kapli, klášterní muzeum a mnoho dalších historických artefaktů. Turisté mají možnost procházet se klášterními chodbami, obdivovat umělecká díla a dozvědět se o bohaté historii tohoto místa.

Jedním z nejznámějších hostů kláštera byli skladatel Frédéric Chopin a spisovatelka George Sand, kteří zde strávili zimu roku 1838-1839. Jejich pobyt zanechal nezapomenutelný otisk a dodal klášteru dodatečný kulturní význam.

Pro milovníky hudby a umění je návštěva Carthusian Monastery Valldemossa nezapomenutelným zážitkem, kde historie, architektura a příroda společně vytvářejí jedinečné prostředí na Mallorce.

Ubytování v okolí Carthusian Monastery Valldemossa

Cena za konkrétní ubytování v okolí Carthusian Monastery Valldemossa se může lišit v závislosti na vzdálenosti termínu, délce pobytu a počtu ubytovaných osob. Zde uvedené ceny jsou aktuální na dnešní noc a platí pro dvě osoby. Prostřednictvím služby Booking.com je zajištěno sprostředkování ubytování. Je však třeba poznamenat, že ceny se mohou měnit v závislosti na aktuální poptávce a nabídce. V případě zájmu o rezervaci je tedy vhodné sledovat vývoj cen a včas zajistit své ubytování za nejvýhodnějších podmínek.

Byl jsi tu? Tak napiš recenzi.

Ale nejdříve se musíš přihlásit ke svému účtu.